محل تبلیغ شماست

Search

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی

در این مطلب میخوانیم

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد تفاوت این جارو ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد و ظرفیت بیشتر این دستگاه ها در قدرت مکش آنها می‌باشد بطوریکه مکنده های صنعتی از دو یا سه موتور صنعتی بهره می برند و دارای قدرت بالایی در جمع آوری زباله ها و آب و مایعات می‌باشند. همچنین این جاروها دارای سیستم جمع آوری زباله در مخزن می‌باشند.

برای خرید اینترنتی جارو برقی صنعتی اینجا کلیک کنید

جهت خرید بهترین محصول اطلاعاتی در خصوص محل استفاده جارو ، متراژ فضای مورد نظر، تعداد ساعتی کارکرد ، طبقات ، نوع کار و .. مهم و حائز اهمیت هستند که باید به آنها توجه فرمایید همچنین می‌توانید به راهنمای انتخاب جاروبرقی صنعتی مراجعه فرمایید .

جاروبرقی صنعتی
جاروبرقی صنعتی

خرید جاروبرقی صنعتی
جاروبرقی های عرضه شده به دو دسته جاروهای ایرانی و خارجی تقسیم می‌گردند جهت انتخاب و خرید جاروبرقی صنعتی لازم است پس از مطالعه و مقایسه جاروها ، مدل مورد نیاز خود را انتخاب بفرمایید یا جهت مشاوره با کارشناس فروش ما تماس حاصل فرمایید.

جاروی نیمه صنعتی
برای فضاهای کوچک مثلا فضاهای زیر ۲۰۰ متر مربع با کارکرد کم میتوان از جاروبرقی های صنعتی کوچکتر بهره برد این جارو ها دارای همان موتور جاروبرقی های صنعتی هستند و صرفا سایز سطل یا مخزن آنها کوچکتر است برای ملاحظه این جارو های به دسته جاروبرقی نیمه صنعتی مراجعه فرمایید.

بهترین جارو صنعتی
انتخاب بهترین جاروی مناسب کار شما به عوامل زیادی بستگی دارد ما در مقاله بهترین جاروبرقی های صنعتی سعی کرده ایم راهنمایی برای انتخاب آسان این دستگاهها ارائه دهیم .

جاروهای آب و خاک
جهت نظافت عمیق سطوح لازم است سطح شسته شود و در این موارد استفاده از این نوع از جاروها کاربرد دارد مخزن این جاروبرقی ها واتر پروف می‌باشند و توانایی جمع آوری حجم زیادی از مایعات داخل مخازن خود را دارا است. برای مشاهده جاروهای آب و خاک می‌توانید به صفحه جاروبرقی های تر و خشک مراجعه بفرمایید .

تهران صنعت تولید و عرضه کننده مدرن ترین تجهیزات نظافت صنعتی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره رایگان به منظور انتخاب مناسب ترین محصول مورد نیاز شما اعلام می‌نماید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از امکان مقایسه و فیلتر استفاده یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوازم خانگی
ورود ثبت نام

ثبت نام با موفقیت انجام شد ایمیل خود را برای تایید چک کنید.

در حال پردازش...